Soccer Schedule

Soccer - Sunday PM Coed (Winter '20)

Sponsors

Sunday, January 19

Hangover 916 forfeited to Ghosts in Cleats FC.
  Field 1 Field 2
5:00 PM
6:00 PM
 
  Pick Me Ups [3]
vs
 
  The Crew FC [2]
 
  Knights [0]
vs
 
  Team Bee [3]
7:00 PM
 
  Sunday Snakes [3]
vs
 
  Team Iceland [3]
 
  Benchwarmers [5]
vs
 
  Real Parched [7]
8:00 PM
 
  Futbolitos [1]
vs
 
  Phoenix FC [4]
 
  Jerry's kids [4]
vs
 
  SkySloper's [2]
9:00 PM
 
  Goonies [5]
vs
 
  Arctic Raccoons [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 26

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Goonies [7]
vs
 
  Solidly Mediocre [2]
 
  Smurfs [3]
vs
 
  Team Bee [4]
6:00 PM
 
  Romaine Recall [2]
vs
 
  Phoenix FC [1]
 
  Team Iceland [5]
vs
 
  Benchwarmers [1]
7:00 PM
 
  Futbolitos [2]
vs
 
  Hangover 916 [6]
8:00 PM
 
  Pick Me Ups [0]
vs
 
  Sunday Snakes [5]
 
  The Crew FC [2]
vs
 
  Real Parched [7]
9:00 PM
 
  SkySloper's [3]
vs
 
  Knights [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 2

No Games, Super Bowl!

Sunday, February 9

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Sunday Snakes [4]
vs
 
  Benchwarmers [0]
 
  Futbolitos [1]
vs
 
  Romaine Recall [4]
6:00 PM
 
  SkySloper's [2]
vs
 
  Smurfs [2]
 
  Pick Me Ups [1]
vs
 
  Real Parched [2]
7:00 PM
 
  Phoenix FC [0]
vs
 
  Solidly Mediocre [1]
8:00 PM
 
  Jerry's kids [5]
vs
 
  Knights [1]
9:00 PM
 
  The Crew FC [3]
vs
 
  Team Iceland [7]
 
  Ghosts in Cleats FC [4]
vs
 
  Goonies [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 16

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Team Bee [1]
vs
 
  SkySloper's [4]
6:00 PM
 
  Arctic Raccoons [8]
vs
 
  Futbolitos [5]
7:00 PM
 
  Smurfs [3]
vs
 
  Jerry's kids [0]
 
  Benchwarmers [5]
vs
 
  Pick Me Ups [0]
8:00 PM
 
  Real Parched [6]
vs
 
  Team Iceland [6]
 
  Phoenix FC [0]
vs
 
  Goonies [5]
9:00 PM
 
  Romaine Recall [5]
vs
 
  Hangover 916 [0]
 
  The Crew FC [1]
vs
 
  Sunday Snakes [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 23

Registration Opens
  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Knights [1]
vs
 
  Smurfs [4]
 
  Team Iceland [7]
vs
 
  Pick Me Ups [3]
6:00 PM
 
  Sunday Snakes [6]
vs
 
  Real Parched [3]
7:00 PM
 
  Futbolitos [1]
vs
 
  Goonies [6]
8:00 PM
 
  Jerry's kids [5]
vs
 
  Team Bee [1]
 
  Benchwarmers [6]
vs
 
  The Crew FC [2]
9:00 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, March 22

PLAYOFFS View Bracket
  1 2
5:00 PM
Division 1 Playoffs
Semifinals
Division 3 Playoffs
Semifinals
6:00 PM
Division 2 Playoffs
Semifinals
Division 1 Playoffs
Finals
7:00 PM
Division 3 Playoffs
Finals
Division 2 Playoffs
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)