Soccer Schedule

Soccer - Sunday PM Coed (Winter '23)

Sponsors

Sunday, December 4

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Team Iceland [1]
vs
 
  Benchwarmers [0]
6:30 PM
 
  Los Zorros [1]
vs
 
  The Degenerates [3]
7:30 PM
 
  Jr. Flamingos [6]
vs
 
  Team C [3]
 
  Dildongers [2]
vs
 
  Watermelóns [4]
8:30 PM
 
  Jacks FC [3]
vs
 
  Phoenix FC [2]
 
  Los Desmadrosos [0]
vs
 
  Jalisco FC [5]
9:30 PM
 
  Crew FC [5]
vs
 
  Vinho Verde-F.C [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 11

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Blue Ballers [2]
vs
 
  Jalisco FC [4]
 
  Team C [4]
vs
 
  Jacks FC [7]
6:30 PM
7:30 PM
 
  Phoenix FC [3]
vs
 
  The Degenerates [2]
 
  Flamingos [0]
vs
 
  Crew FC [5]
8:30 PM
 
  The Raccoons [4]
vs
 
  Watermelóns [5]
 
  Jr. Flamingos [4]
vs
 
  Los Zorros [1]
9:30 PM
 
  Dildongers [8]
vs
 
  Los Desmadrosos [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 18

Vinho Verde-F.C forfeited to Team Iceland.
  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Team C [4]
vs
 
  Los Zorros [1]
 
  Phoenix FC [2]
vs
 
  Jr. Flamingos [1]
6:30 PM
 
  Jacks FC [3]
vs
 
  The Degenerates [6]
7:30 PM
 
  The Raccoons [5]
vs
 
  Blue Ballers [3]
8:30 PM
9:30 PM
 
  Benchwarmers [7]
vs
 
  Flamingos [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 25

No Games Happy Holidays

Sunday, January 1

No Games Happy Holidays

Sunday, January 8

Team C forfeited to Phoenix FC.
Blue Ballers forfeited to Watermelóns.
  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Jalisco FC [7]
vs
 
  Dildongers [2]
 
  Crew FC [2]
vs
 
  Team Iceland [2]
6:30 PM
 
  Los Zorros [2]
vs
 
  Jacks FC [7]
7:30 PM
8:30 PM
 
  Vinho Verde-F.C [4]
vs
 
  Flamingos [4]
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 15

  Field 1 Field 2
5:30 PM
6:30 PM
 
  Crew FC [2]
vs
 
  Benchwarmers [1]
7:30 PM
 
  Team Iceland [5]
vs
 
  Flamingos [2]
 
  Jalisco FC [7]
vs
 
  The Raccoons [2]
8:30 PM
 
  The Degenerates [3]
vs
 
  Team C [0]
 
  Los Zorros [1]
vs
 
  Phoenix FC [6]
9:30 PM
 
  Jacks FC [0]
vs
 
  Jr. Flamingos [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 22

Registration Opens
  Field 1 Field 2
5:30 PM
6:30 PM
 
  Dildongers [6]
vs
 
  The Raccoons [1]
 
  Team C [3]
vs
 
  Jr. Flamingos [5]
7:30 PM
 
  Vinho Verde-F.C [2]
vs
 
  Crew FC [7]
8:30 PM
 
  Jalisco FC [6]
vs
 
  Watermelóns [3]
 
  Benchwarmers [3]
vs
 
  Team Iceland [4]
9:30 PM
 
  The Degenerates [0]
vs
 
  Los Zorros [2]
 
  Phoenix FC [2]
vs
 
  Jacks FC [7]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 29

Early Bird Ends
  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Flamingos [1]
vs
 
  Benchwarmers [5]
6:30 PM
 
  Team Iceland [0]
vs
 
  Crew FC [0]
7:30 PM
 
  Jacks FC [6]
vs
 
  Los Zorros [2]
8:30 PM
 
  Blue Ballers [1]
vs
 
  Dildongers [6]
9:30 PM
 
  Jr. Flamingos [6]
vs
 
  Phoenix FC [2]
 
  Team C [1]
vs
 
  The Degenerates [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 12

Registration Closes
No Games, Super Bowl Sunday

Sunday, February 19

No Games, Sac United tournament on Field

Sunday, February 26

PLAYOFFS View Bracket
  1 2
5:30 PM
Division 2 Playoffs
Semifinals
Division 3 Playoffs
Semifinals
6:30 PM
Division 1 Playoffs
Semifinals
Division 3 Playoffs
Finals
7:30 PM
Division 1 Playoffs
Finals
Division 2 Playoffs
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)