Soccer Schedule

Soccer - Friday Coed & Open Divisions (Fall '22)

Sponsors

Friday, August 26

  Field 1 Field 2
6:30 PM
 
  Longshots [1]
vs
 
  Hooligans [6]
 
  Straw Hats FC [8]
vs
 
  Team A [3]
7:30 PM
 
  Flamigos [0]
vs
 
  Injured Reserves [5]
 
  WS United [5]
vs
 
  The Mafia [0]
8:30 PM
 
  Hot Shots [3]
vs
 
  911 [4]
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, September 2

  Field 1 Field 2
6:30 PM
7:30 PM
 
  911 [7]
vs
 
  Straw Hats FC [5]
8:30 PM
 
  Flamigos [7]
vs
 
  Team A [2]
9:30 PM
 
  Injured Reserves [2]
vs
 
  WS United [3]
 
  The Mafia [0]
vs
 
  Longshots [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, September 9

  Field 1 Field 2
6:30 PM
7:30 PM
 
  Straw Hats FC [7]
vs
 
  The Mafia [2]
8:30 PM
 
  WS United [1]
vs
 
  Longshots [2]
9:30 PM
 
  Hooligans [4]
vs
 
  Injured Reserves [1]
 
  911 [2]
vs
 
  Flamigos [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, September 16

  Field 1 Field 2
6:30 PM
 
  Flamigos [4]
vs
 
  The Mafia [1]
7:30 PM
 
  Longshots [5]
vs
 
  Hot Shots [5]
8:30 PM
9:30 PM
 
  Hooligans [8]
vs
 
  Team A [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, September 23

Registration Opens
Attack of the ShinSplints forfeited to Injured Reserves.
Byes
Los perrones (Open Div.), Team B (Open Div.)
  Field 1 Field 2
6:30 PM
7:30 PM
 
  Hot Shots [3]
vs
 
  WS United [5]
8:30 PM
 
  Hooligans [6]
vs
 
  Flamigos [3]
9:30 PM
 
  The Mafia [2]
vs
 
  911 [4]
 
  Longshots [8]
vs
 
  Team A [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, September 30

Early Bird Ends
  Field 1 Field 2
6:30 PM
 
  The Mafia [0]
vs
 
  Hooligans [5]
 
  911 [0]
vs
 
  Injured Reserves [4]
7:30 PM
8:30 PM
 
  Longshots [5]
vs
 
  Straw Hats FC [7]
9:30 PM
 
  Team A [1]
vs
 
  Hot Shots [6]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, October 7

Double Headers
Los perrones (Open Div.), Team B (Open Div.)
  Field 1 Field 2
6:00 PM
 
  Injured Reserves [5]
vs
 
  Longshots [2]
6:30 PM
 
  Team A [2]
vs
 
  WS United [7]
7:00 PM
7:30 PM
 
  Hooligans [4]
vs
 
  911 [8]
8:00 PM
8:30 PM
9:00 PM
9:30 PM
10:00 PM
 
  Straw Hats FC [5]
vs
 
  Hot Shots [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, October 14

Registration Closes
  Field 1 Field 2
6:30 PM
 
  Flamigos [3]
vs
 
  Longshots [5]
 
  WS United [2]
vs
 
  Hooligans [7]
7:30 PM
 
  Team A [2]
vs
 
  911 [7]
8:30 PM
 
  Hot Shots [1]
vs
 
  The Mafia [1]
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Friday, October 21

PLAYOFFS View Bracket
  Field 1 Field 2
6:30 PM
 
  WS United [4]
vs
 
  911 [7]
7:30 PM
 
  911 [5]
vs
 
  Hooligans [4]
8:30 PM
 
  911 [1]
vs
 
  Injured Reserves [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)