Soccer Schedule

Soccer - Sunday PM Coed (Summer '21)

Sponsors

Sunday, August 15

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Team Iceland [1]
vs
 
  Benchwarmers [0]
 
  Wildcats [3]
vs
 
  Phoenix FC [4]
6:30 PM
 
  Crew FC [3]
vs
 
  A.F.C. Arden [2]
 
  Pink Panthers [1]
vs
 
  The Avengers [5]
7:30 PM
 
  All Blacks [2]
vs
 
  Asparagus F.C. [1]
 
  The Team [2]
vs
 
  Regulators [7]
8:30 PM
 
  Sunday Scaries FC [8]
vs
 
  Flamingos [6]
 
  Watermelón [4]
vs
 
  OG Raccoons [6]
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, August 22

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  OG Raccoons [11]
vs
 
  Wildcats [4]
 
  Watermelón [2]
vs
 
  Phoenix FC [4]
6:30 PM
 
  Pink Panthers [2]
vs
 
  The Team [7]
 
  Regulators [3]
vs
 
  Kickin It FC! [4]
7:30 PM
 
  All Blacks [0]
vs
 
  Team Iceland [2]
 
  Benchwarmers [0]
vs
 
  Crew FC [2]
8:30 PM
9:30 PM
 
  A.F.C. Arden [7]
vs
 
  Asparagus F.C. [5]
 
  Flamingos [2]
vs
 
  The New Variants [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, August 29

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  The Team [3]
vs
 
  The Replacements [3]
6:30 PM
 
  Regulators [7]
vs
 
  Pink Panthers [2]
 
  Asparagus F.C. [1]
vs
 
  Team Iceland [5]
7:30 PM
 
  Watermelón [4]
vs
 
  Flamingos [2]
 
  Kickin It FC! [3]
vs
 
  The Avengers [2]
8:30 PM
 
  Benchwarmers [4]
vs
 
  A.F.C. Arden [3]
 
  Crew FC [6]
vs
 
  All Blacks [1]
9:30 PM
 
  Phoenix FC [1]
vs
 
  OG Raccoons [3]
 
  Wildcats [2]
vs
 
  AFC Richmond [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, September 12

  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  The Avengers [6]
vs
 
  Regulators [5]
 
  Team Iceland [5]
vs
 
  A.F.C. Arden [0]
6:30 PM
 
  Benchwarmers [4]
vs
 
  All Blacks [1]
7:30 PM
 
  Kickin It FC! [6]
vs
 
  The Team [1]
8:30 PM
 
  AFC Richmond [0]
vs
 
  Phoenix FC [3]
 
  Flamingos [1]
vs
 
  OG Raccoons [6]
9:30 PM
 
  Asparagus F.C. [5]
vs
 
  Crew FC [4]
 
  Sunday Scaries FC [1]
vs
 
  Wildcats [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, September 19

Registration Opens
Sunday Scaries FC forfeited to Phoenix FC.
  Field 1 Field 2
5:30 PM
 
  Kickin It FC! [7]
vs
 
  Pink Panthers [2]
 
  Watermelón [6]
vs
 
  AFC Richmond [1]
6:30 PM
 
  A.F.C. Arden [1]
vs
 
  All Blacks [1]
 
  Flamingos [3]
vs
 
  Wildcats [2]
7:30 PM
8:30 PM
 
  Team Iceland [8]
vs
 
  Crew FC [3]
 
  Asparagus F.C. [2]
vs
 
  Benchwarmers [4]
9:30 PM
 
  The Avengers [7]
vs
 
  The Team [5]
 
  The Replacements [4]
vs
 
  Regulators [9]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, October 17

PLAYOFFS View Bracket
  1 2
5:30 PM
Division 1 Playoffs
Semifinals
Division 2 Playoffs
Semifinals
6:30 PM
Division 1 Playoffs
Finals
Division 3 Playoffs
Semifinals
7:30 PM
Division 3 Playoffs
Finals
Division 2 Playoffs
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)