Soccer Schedule

Soccer - Sunday Coed (Late Fall '18)

Sponsors

Sunday, December 2

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Gunners [5]
vs
 
  The Goonies [2]
 
  Benchwarmers [1]
vs
 
  Team 1 [2]
6:00 PM
 
  Boulay FC [3]
vs
 
  Hangover 916 [8]
 
  Snakes United [3]
vs
 
  Team Iceland [2]
7:00 PM
8:00 PM
 
  The Pick Me Ups [4]
vs
 
  Paletas [3]
 
  United 5 [4]
vs
 
  Snowflakes FC [4]
9:00 PM
 
  Phoenix FC [2]
vs
 
  Amigos FC [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 9

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Benchwarmers [5]
vs
 
  United 5 [4]
 
  Snowflakes FC [4]
vs
 
  Snakes United [1]
6:00 PM
 
  Team Iceland [7]
vs
 
  Team 1 [2]
7:00 PM
 
  Hangover 916 [5]
vs
 
  Paletas [1]
 
  Gunners [2]
vs
 
  Hugh’s Baby Blues [6]
8:00 PM
 
  Creekside [0]
vs
 
  Amigos FC [3]
9:00 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 16

  Field 1 Field 2
5:00 PM
6:00 PM
7:00 PM
 
  Creekside [4]
vs
 
  Gunners [4]
 
  The Goonies [1]
vs
 
  Amigos FC [3]
8:00 PM
 
  United 5 [1]
vs
 
  Snakes United [6]
 
  Team Iceland [3]
vs
 
  Benchwarmers [2]
9:00 PM
 
  Team 1 [3]
vs
 
  Snowflakes FC [1]
 
  The Pick Me Ups [9]
vs
 
  Boulay FC [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, December 23

No Games, Happy Holidays!

Sunday, December 30

No Games, Happy Holidays!

Sunday, January 6

Rescheduled for 2/17

Sunday, January 13

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Snowflakes FC [2]
vs
 
  Team Iceland [5]
 
  Team 1 [5]
vs
 
  United 5 [1]
6:00 PM
 
  Gunners [6]
vs
 
  Phoenix FC [2]
7:00 PM
 
  Paletas [5]
vs
 
  Boulay FC [0]
8:00 PM
9:00 PM
 
  Benchwarmers [2]
vs
 
  Snakes United [7]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 20

  Field 1 Field 2
5:00 PM
6:00 PM
 
  Snowflakes FC [4]
vs
 
  United 5 [3]
7:00 PM
 
  The Goonies [5]
vs
 
  Phoenix FC [4]
8:00 PM
 
  Boulay FC [0]
vs
 
  Paletas [5]
 
  Amigos FC [3]
vs
 
  Gunners [4]
9:00 PM
 
  Team 1 [2]
vs
 
  Snakes United [1]
 
  Benchwarmers [3]
vs
 
  Team Iceland [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 27

Registration Opens
  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Phoenix FC [1]
vs
 
  Creekside [5]
 
  Paletas [1]
vs
 
  The Pick Me Ups [3]
6:00 PM
 
  Snakes United [4]
vs
 
  Benchwarmers [3]
 
  United 5 [6]
vs
 
  Team 1 [10]
7:00 PM
 
  Team Iceland [2]
vs
 
  Snowflakes FC [2]
8:00 PM
9:00 PM
 
  Gunners [6]
vs
 
  Sacramento Sockers [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 3

Early Bird Ends
No Games, Super Bowl Sunday

Sunday, February 10

  Field 1 Field 2
5:00 PM
 
  Amigos FC [1]
vs
 
  Creekside [2]
 
  Phoenix FC [0]
vs
 
  Gunners [5]
6:00 PM
 
  Boulay FC [0]
vs
 
  The Pick Me Ups [5]
7:00 PM
 
  United 5 [5]
vs
 
  Team Iceland [10]
8:00 PM
 
  Team 1 [4]
vs
 
  Benchwarmers [4]
 
  Snakes United [4]
vs
 
  Snowflakes FC [2]
9:00 PM
 
  Paletas [2]
vs
 
  Hangover 916 [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 17

Registration Closes
Hugh’s Baby Blues forfeited to Phoenix FC.
Boulay FC forfeited to Formerly in Shape Allstars.
  Field 1 Field 2
5:00 PM
6:00 PM
 
  A Team Has No Name [1]
vs
 
  Paletas [2]
7:00 PM
 
  Snakes United [3]
vs
 
  Team 1 [4]
 
  Snowflakes FC [3]
vs
 
  Benchwarmers [5]
8:00 PM
 
  The Goonies [8]
vs
 
  Creekside [5]
9:00 PM
 
  Team Iceland [6]
vs
 
  United 5 [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)